Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 2 kwietnia 2013

część XII

Rano bolała ich głowa trochę bo się napili wczoraj trochę ale to nic. Poszli do chłopaka do domu na chwile okazało się że mama zaprosiła ich na obiad a to miała być niespodzianka. Obiad był pyszny.Poszli do pokoju chłopaka po jakieś filmy i po ciuchy dla niego jeszcze.Kiedy wrócili do domu napili się kawy i poszli pobiegać. Chłopak trochę wkurzył dziewczynę więc olała go i pobiegła sama dalej on wrócił pod jej dom z nadzieją że już przybiegła ale nie. Czekał pół godziny. Wreszcie przyszła do domu. Weszli pogadali i pogodzili się. Na następny dzień poszli do szkoły ale ona się dowiedziała że Adrian i Karolina zerwali się z lekcji muzyki. Kasia bardzo się wkurzyła i nie chciała z nim gadać. Gdy ona była już po lekcjach on czekał na nią miał dla niej niespodziankę w której w zamian przeprosin pomogła mu zrobić. Nie chciała go słuchać. On miał klucze od jej domu. On pobiegł przed nią i kiedy dziewczyna weszła do domu zobaczyła wszystkich ich znajomych. Po prostu zrobił małą imprezkę dla niej. Chciał ją uszczęśliwić i udało mu się. Dziewczyna wiedziała że chłopak ma za tydzień urodziny więc chciała mu zrobić imprezkę u siebie ale jego rodzice się nie zgodzili bo musi być u niech. Więc się zgodziła. Oni zrobią imprezkę dla niego a ona zaciągnie go na długi spacer. Ona już mu kupiła prezent. Kupiła mu nowiutką MP3. Schowała  u jego mamy w pokoju bo tam nigdy nie wchodzi. W dzień urodzin on smutny bo mu nikt nie złożył nawet życzeń. Poszli się przejść.
-Kasiu pamiętasz co dzisiaj jest?
-Nie a co ma być?
-No moje urodziny.
-Och zapomniałam. Wszystkiego najlepszego!!!
-Tak myślałem. Wszyscy zapomnieli.
Kiedy dochodzili do domu ona spojrzała czy jest samochód schowany bo to był ich znak że mogą wchodzić. Był schowany więc weszli. Nikt nie zapomniał o jego urodzinach tylko chcieli zrobić mu niespodziankę. Ona też pamiętała tylko nic nie wspominała o jego imprezce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz