Łączna liczba wyświetleń

środa, 3 kwietnia 2013

część XVI

Tydzień później do klasy doszła jeszcze jedna dziewczyna. Kasia widziała że Adrianowi się podoba ale wierzyła że im się uda to przejść. Nikola była wysoką blondynką. Adrian dzisiaj nie wracał z Kasią tylko z Nicolą. Ona miała tego dość poszła powoli za nimi i zobaczyła jak się całowali. Wyszła się im pokazać i od razu poleciała do siebie do domu. ubrała się do biegania i poszła pobiegać. Przebiegła się do Damiana, była cała zapłakana. On już nie chodził z Karoliną bo ona wyjechała. Jak chłopak ją zobaczył zawołał ją do siebie od razu zwłaszcza że ona mu się podobała.
-Co się stało Kasiu?
-Adrian...Adrian.
-Co Adrian?
-On mnie zdradził z Nicolą.
-Co? To nie możliwe skąd to wiesz?
-Widziałam jak się całowali a on nawet za mną nie pobiegł to wyjaśnić.
-Najwyraźniej  nie zasługiwał na ciebie.Kocham cię Kasiu i zawsze cię kochałem.
-Ja ciebie tez trochę.
On ją pocałował i tak zaczęli chodzić ze sobą.Adrian próbował wrócić do niej ale ona już nie chciała.Damian zawsze ją bronił przed chłopakiem.Nicola chciała to wszystko wyjaśnić ale ani Kasia ani Adrian ani Damian nie chcieli jej słuchać.Miała tego dość więc się przeniosła do innej szkoły. Nigdy więcej nie spotkali jej ale i tak Kasia nie wróciła do Adriana. Kasia jest tera szczęśliwa z Damianem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz