Łączna liczba wyświetleń

środa, 3 kwietnia 2013

część XIV

Kiedy skończyły się lekcje Damian zatrzymał Kasię i przez chwile gadali ale ona zobaczyła że Adrian jest zły i zazdrosny więc przeprosiła i poszła do chłopaka. Wyglądało na to jakby ona olała go dla chłopaka. Ona bardzo go lubiła ale jej chłopak nie za bardzo go lubił bo nie miał dziewczyny a gadał cały czas z jego dziewczyną. Pewnego dnia Adrian umówił się z Damianem. On zdziwiony że chcę się z nim spotkać ale poszedł. 
-Czego ty chcesz od mojej dziewczyny?
-Ja? Nic nie chcę po prostu jest koleżanką i nie mam za dużo z kim gadać w szkole a ona mnie zapoznaję z kolegami i koleżankami jej.
-Jasne! Mów co od niej chcesz.
-Naprawdę nic.
-Szukasz dziewczyny to ja ci załatwię tylko odczep się od Kaśki.
-No podoba mi się dziewczyna ale i tak ona nie chce ze mną być.
-Kto to?
-Taka dziewczyna. Wysoka brunetka.
-Karolina?
-Tak.
-To ci załatwię daj mi 3 dni. Ok?
-Okej dzięki.
-Proszę i spadaj.
-Dobra.
Damian poszedł zadowolony że ktoś mu załatwi chodzenie z Karoliną jego miłością. Adrian cały czas myślał jak to zrobić żeby byli ze sobą. Wreszcie zadzwonił do Karoliny i poprosił o spotkanie.
-Co chciałeś ode mnie?
-Podoba ci się ten nowy chłopak Damian?
-No jasne on wszystkim się podoba poza oczywiście Kasi.
-A chciałabyś z nim chodzić?
-No jasne zrobiłbyś to?
-No jasne dla ciebie, tak.
-Dzięki.
Każdy poszedł w swoją stronę. Zadowolony chłopak poleciał od razu do Damiana.
-Co chciałeś ode mnie?
-Zapytaj się jutro Karoliny czy chce z tobą chodzić a na pewno się zgodzi.
-Ok dzięki.
-Proszę.
Adrian poszedł od razu do domu bo wiedział że się miał spotkać z Kasią ale zapomniał i nie poszedł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz