Łączna liczba wyświetleń

piątek, 2 maja 2014

część 149

Stanęła w drzwiach i słuchała rozmowy.
-Musisz jej powiedzieć.
-Ald po co tato?
-Ty też byś chciał o tym wiedzieć.
-Prawda ale ja jej tyle obiecywałem.
-Ale skąd mogłeś o tym wiedzieć.
-Boje się że mi tego nie wybaczy.
-Kocha cię.
Kasia wróciła do pokoju. Po chwili Arek też wszedł. Zobaczył że dziewczyna płacze. Podszedł do niej i kucnął.
-Skarbie czemu płaczesz?
Ona się odwróciła tyłem do niego i płakała dalej. Usiadłza nią i ją mocno prytulił.
-Zdradziłeś mnie?
-Skąd ten pomysł?? 



Przepraszam że tak przerwami piszę ale tel mi się zepsół więc tutaj jest końcówka tamtego rozdziatłu... Komentujcie

2 komentarze:

  1. Super Ci wyszdł ;3 Czekam na następną część ;d

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie:) Ciekawa jestem co Arek przed nią ukrywa. Czekam na nexta :3

    OdpowiedzUsuń