Pov AgaSiedzę z Kornelią i rozmawiamy. Zaczęła robić głupie miny, wstała i odeszła ode mnie. Wtedy dopiero zobaczyłam że za mną stoi Tom. Usiadł koło mnie. Chciałam wstać i wyjść ale złapał mnie za rękę i kazał usiąść.
-Musimy porozmawiać. Agnieszko czemu mnie unikasz?
-Coś ci się zdaje. Sorry ale nie mam czasu.
-Przyjdziesz dzisiaj do mnie?
-Nie mogę muszę się uczyć.
-Porozmawiaj ze mną szczerze. Przecież jesteśmy przyjaciółmi.
-Jesteśmy ale wstyd mi za to że tak spaliśmy.
On zaczął się śmiać.
-Nic się nie stało. Przecież nie zrobiliśmy tego specjalnie.
-Ale czuje się winna.
Pov Tom
"Ale ona jest słodka jak się wstydzi"myśli chwile.
-A mi też jest wstyd.
-Za co?
Nachylił się i pocałował dziewczynę w policzek.
-Że jesteśmy przyjaciółmi a ja cię pocałowałem.
-Ale dobrze wiesz że to nie to samo.
W tej chwili zadzwonił akurat dzwonek i poszli na lekcje śmiejąc się. Aga śpiewała z Kornelom piosenkę miłosną.
Kornela Pov
Śpiewając piosenkę zauważyłam że oczy Agi się świecą i patrzy na Toma. Chociaż nie jestem pewna. Po lekcji wyszłam szybciej i dogoniłam Toma aby z nim porozmawiać.
-Tom zaczekaj!-wydarłam się.
-Tak?
Stanęliśmy koło okna.
-Czujesz coś do Agi?
-Oczywiście. To moja przyjaciółka i nic więcej.
-Tak też myślałam.
-A co?
-Wydaje mi się ale chyba podobasz się Adze.
No to kolejna część... Które wam się bardziej podoba takie coś czy jak pisze jako narrator???? Komentujcie...
Mi podoba się jak teraz piszesz ;) Rozdział jest fajny ;3 Tylko że krótki ;(
OdpowiedzUsuńLepsze jest takie jak teraz piszesz. Aga i Tom są tacy słodcy. Szkoda że taki krótki. Czekam na nexta :)
OdpowiedzUsuńOkk to będe tak pisała chociaż nauczyłam się pisać wlaśnie jako narrator i ciężko mi się przyzwyczaić więc się nie obrażajcie jak będę jeszcze popełniała błędy
Usuń