Łączna liczba wyświetleń

sobota, 17 maja 2014

część 3

Pov Aga

Siedzę z Kornelią i rozmawiamy. Zaczęła robić głupie miny, wstała i odeszła ode mnie. Wtedy dopiero zobaczyłam że za mną stoi Tom. Usiadł koło mnie. Chciałam wstać i wyjść ale złapał mnie za rękę i kazał usiąść.
-Musimy porozmawiać. Agnieszko czemu mnie unikasz?
-Coś ci się zdaje.  Sorry ale nie mam czasu.
-Przyjdziesz dzisiaj do mnie?
-Nie mogę muszę się uczyć.
-Porozmawiaj ze mną szczerze. Przecież jesteśmy przyjaciółmi.
-Jesteśmy ale wstyd mi za to że tak spaliśmy.
On zaczął się śmiać.
-Nic się nie stało. Przecież nie zrobiliśmy tego specjalnie. 
-Ale czuje się winna. 


Pov Tom

"Ale ona jest słodka jak się wstydzi"myśli chwile.
-A mi też jest wstyd.
-Za co?
Nachylił się i pocałował dziewczynę w policzek.
-Że jesteśmy przyjaciółmi a ja cię pocałowałem.
-Ale dobrze wiesz że to nie to samo.
W tej chwili zadzwonił akurat dzwonek i poszli na lekcje śmiejąc się. Aga śpiewała z Kornelom piosenkę miłosną. 


Kornela Pov

Śpiewając piosenkę zauważyłam że oczy Agi się świecą i patrzy na Toma. Chociaż nie jestem pewna. Po lekcji wyszłam szybciej i dogoniłam Toma aby z nim porozmawiać.
-Tom zaczekaj!-wydarłam się.
-Tak?
Stanęliśmy koło okna.
-Czujesz coś do Agi?
-Oczywiście. To moja przyjaciółka i nic więcej.
-Tak też myślałam. 
-A co?
-Wydaje mi się ale chyba podobasz się Adze.



No to kolejna część... Które wam się bardziej podoba takie coś czy jak pisze jako narrator????  Komentujcie... 

3 komentarze:

  1. Mi podoba się jak teraz piszesz ;) Rozdział jest fajny ;3 Tylko że krótki ;(

    OdpowiedzUsuń
  2. Lepsze jest takie jak teraz piszesz. Aga i Tom są tacy słodcy. Szkoda że taki krótki. Czekam na nexta :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Okk to będe tak pisała chociaż nauczyłam się pisać wlaśnie jako narrator i ciężko mi się przyzwyczaić więc się nie obrażajcie jak będę jeszcze popełniała błędy

      Usuń