Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 20 maja 2014

część 8

Pov Aga

Obudziłam się i spojrzałam na SMS-a. Rozpłakałam się. Głupia myślałam że on mnie na serio kocha. Zadzwoniłam do Damiana i Korneli. Umówiłam się i poszliśmy na Orlika zagrać w kosza. Wiedziałam że Damianowi się podobam ale chce żeby Nela z nim była bo zasługuje na niego.


Pov Tom

Nie wiem co mam teraz zrobić. Kocham ją i nie chce z niej zrezygnować. W tej chwili weszła do pokoju mama.
-Kochanie masz gościa.
Uśmiechnięty zbiegłem na dół w myśli że przyszła Aga. Gdy zobaczyłem Dagmarę wróciłem do pokoju. Daga zapukała do mnie i weszła. Usiadła koło mnie na łóżku.
-Twoja mama do mnie zadzwoniła. Co się stało?
-Zapytaj się tych debili na dole!!!-wykrzyczałem.
-Tom spokojnie.. Powiedz, przecież byliśmy kiedyś przyjaciółmi.
-Zerwałem z Agą.
-Ale dlaczego?
-Od 5 lat starałem się być z nią a teraz oni kazali mi z nią zerwać. Jeszcze do tego przy nich musiałem napisać jej sms-a i to podłego.
-A co tam było?
Pokazałem jej SmS-a. Widziałam jak na mnie patrzy.

Pov Dagmara 

Współczuje tej dziewczynie bo nie wie co się dzieje.

Pov Aga

Wróciłam do domu. Dalej nie mogę w to uwierzyć co się stało. 

Pov Tom

Siedziałem z nią chwile. W pewnej chwili poczułem jej dłoń na mojej. Od razu ją wyciągnąłem. Kiedyś byłem z Dagmarą ale ona wyjechała ponad 5 lat temu i zostawiła mnie. Ona poszła do domu. Czekałem do godziny 21. Wiedziałem że już wszyscy śpią. Spakowałem najbardziej potrzebne rzeczy i wyszedłem przez okno.  Poszedłem do Damiana ale wyjechał. Nie wiedziałem co robić.  Poszedłem  do Agi. Trochę się bałem. 

Pov Aga

Leżałam i oglądałam film. O 22 ktoś nagle zadzwonił do drzwi. To było dziwne bo nikogo sie nie podziewałam. Gdy go zobaczyłam zamknęłam od razu drzwi. 
-Aga daj mi to wytłumaczyć.-mówił przez drzwi.
Siedziałam koło drzwi i płakałam. 
-Proszę cię otwórz daj mi 10 minut.-kontynuował. 
Otworzyłam mu drzwi i poszłam do kuchni. Przyszedł do mnie. Zobaczył że płakałam.


Pov Tom

Widziałem jak cierpi przeze mnie.
-Ten SMS to była ściema. Rodzice kazali mi zerwać z tobą. Nie rozumieją że cię kocham.
Nie wiedziałem co zrobi. Strasznie się tego bałem.
-To czemu mi później nic nie napisałeś jeszcze?
-Bo mi zabrali telefon. W nocy odzyskałem i przyszedłem do ciebie. Kocham cię..




Oto kolejna część... Nie wiem co z kolejną częścią bo coś mi się znowu z netem dzieje niestety... Komentujcie 

3 komentarze:

  1. Awwwww jak sweeteśnie <3333 ta Dagmara coś mi tu nie pasuje -_- dwaj nexta misia ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Nom super. Fajnie że Tom jej wszystko wytłumaczył. Czekam na nexta

    OdpowiedzUsuń
  3. Jej co się porobiło. Dobrze że Tom przyszedł do agi. Coś mi nie pasuje ta Dagmara :) Świetnie. Czekam na nexta :)

    OdpowiedzUsuń