Pov Aga
Obudziłam się i spojrzałam na SMS-a. Rozpłakałam się. Głupia myślałam że on mnie na serio kocha. Zadzwoniłam do Damiana i Korneli. Umówiłam się i poszliśmy na Orlika zagrać w kosza. Wiedziałam że Damianowi się podobam ale chce żeby Nela z nim była bo zasługuje na niego.
Pov Tom
Nie wiem co mam teraz zrobić. Kocham ją i nie chce z niej zrezygnować. W tej chwili weszła do pokoju mama.
-Kochanie masz gościa.
Uśmiechnięty zbiegłem na dół w myśli że przyszła Aga. Gdy zobaczyłem Dagmarę wróciłem do pokoju. Daga zapukała do mnie i weszła. Usiadła koło mnie na łóżku.
-Twoja mama do mnie zadzwoniła. Co się stało?
-Zapytaj się tych debili na dole!!!-wykrzyczałem.
-Tom spokojnie.. Powiedz, przecież byliśmy kiedyś przyjaciółmi.
-Zerwałem z Agą.
-Ale dlaczego?
-Od 5 lat starałem się być z nią a teraz oni kazali mi z nią zerwać. Jeszcze do tego przy nich musiałem napisać jej sms-a i to podłego.
-A co tam było?
Pokazałem jej SmS-a. Widziałam jak na mnie patrzy.
Pov Dagmara
Współczuje tej dziewczynie bo nie wie co się dzieje.
Pov Aga
Wróciłam do domu. Dalej nie mogę w to uwierzyć co się stało.
Pov Tom
Siedziałem z nią chwile. W pewnej chwili poczułem jej dłoń na mojej. Od razu ją wyciągnąłem. Kiedyś byłem z Dagmarą ale ona wyjechała ponad 5 lat temu i zostawiła mnie. Ona poszła do domu. Czekałem do godziny 21. Wiedziałem że już wszyscy śpią. Spakowałem najbardziej potrzebne rzeczy i wyszedłem przez okno. Poszedłem do Damiana ale wyjechał. Nie wiedziałem co robić. Poszedłem do Agi. Trochę się bałem.
Pov Aga
Leżałam i oglądałam film. O 22 ktoś nagle zadzwonił do drzwi. To było dziwne bo nikogo sie nie podziewałam. Gdy go zobaczyłam zamknęłam od razu drzwi.
-Aga daj mi to wytłumaczyć.-mówił przez drzwi.
Siedziałam koło drzwi i płakałam.
-Proszę cię otwórz daj mi 10 minut.-kontynuował.
Otworzyłam mu drzwi i poszłam do kuchni. Przyszedł do mnie. Zobaczył że płakałam.
Pov Tom
Widziałem jak cierpi przeze mnie.
-Ten SMS to była ściema. Rodzice kazali mi zerwać z tobą. Nie rozumieją że cię kocham.
Nie wiedziałem co zrobi. Strasznie się tego bałem.
-To czemu mi później nic nie napisałeś jeszcze?
-Bo mi zabrali telefon. W nocy odzyskałem i przyszedłem do ciebie. Kocham cię..
Oto kolejna część... Nie wiem co z kolejną częścią bo coś mi się znowu z netem dzieje niestety... Komentujcie
Awwwww jak sweeteśnie <3333 ta Dagmara coś mi tu nie pasuje -_- dwaj nexta misia ;*
OdpowiedzUsuńNom super. Fajnie że Tom jej wszystko wytłumaczył. Czekam na nexta
OdpowiedzUsuńJej co się porobiło. Dobrze że Tom przyszedł do agi. Coś mi nie pasuje ta Dagmara :) Świetnie. Czekam na nexta :)
OdpowiedzUsuń