Położyłam się koło niego. Objął mnie i pocałował w czoło. Widział że źle się jeszcze czułam. Wtuliłam się i zasnęłam. Obudziłam się rano ale jego już nie było. Leżałam w piżamie. Ubrałam się szybko i poszłam do szkoły. Przed budynkiem spotkałam Kornele. Cały czas uśmiechała się do mnie. Podeszłam do niej i weszłyśmy do klasy. Tom już tam siedział z kolegami. Usiadłam na drugim końcu sali i ćwiczyłam głos z Kornelom. Tom pożerał mnie wzrokiem. Najgorsze było to że nie wiedziałam co się stało że on wyszedł i zaczekał na mnie. Nawet nie zauważyłam kiedy kucał przzede mną.
Tom Pov
Patrzyła mi w oczy.
-Kochanie to z śpiewasz ze mną czy Nelą?-zapytałem
-Z tobą jeśli chcesz. Możesz mi powiedzieć czemu cię nie było rano?
-Mama kazała mi na noc wrócić przepraszam.
Aga mnie przytuliła. W tej chwili weszła nauczycielka. Pocałowałem ją w policzek i czekaliśmy na piosenkę. Gdy zaczęliśmy śpiewać patrzyłem jej w oczy choć widziałem że ona ma spuszczoną głowę.
Pov Kornela
Widać w nich zakochaną parę. Po zajęciach śpiewu nauczycielka kazała mi zostać chwile. Do sali weszła dziewczyna.
-Nelu mogłabyś oprowadzić Dagmarę po szkole.
-Oczywiście a kto to?
-Nowa uczennica. Od jutra będzie w waszej klasie.
Wyszłam z nią i zaczęłam odprowadzać. Gdy doszłam do naszej zakochanej pary zauważyłam dziwne spojrzenie Toma na nową uczennice. Nigdy nie wiedziałam takiego spojrzenia. Podeszłam z nią do nich. Trzymali się za ręce i przytulali.
-Hej wam to jest Daga.
Wszyscy na mnie dziwnie patrzyli.
-Co ona tutaj robi?+zapytała mnie srogo Aga.
Nie wiedziałam co się dzieje.
-Od jutra będzie w naszej klasie.
Pov Tom
Stałem jak wryty. Nie mogłem nic powiedzieć ani się ruszyć. Coś mnie w środku blokowało. Wkurzony złapałem mocniej Age za rękę i odeszliśmy. Wiedziałem że Aga ją poznała już i też nie miała ochoty jej widzieć. Zerwaliśmy się z ostatniej lekcji i poszliśmy do niej. Zrobiłem pizze na obiad ale tylko ona jadła. Ja nie dałem rady nic przełknąć. W tej chwili zadzwoniła moja mama. Wyszedłem do kuchni i odebrałem. Wiedziałem że będzie na mnie zła że uciekłem.
-Znowu uciekłeś?!
-Jestem u Agi bo źle się poczuła.
-Nie kłam, w tej chwili do domu.
Pożegnałem się z Agą i wróciłem do domu.
Pov Aga
Gdy chłopak wyszedł położyłam się i zasnęłam.
\
Pov Tom
Doszedłem do domu. Mama już była nieźle wkurzona. Zaprosiła mnie do salonu i usiedliśmy z nią i z ojcem.
-Masz skończyć przyjaźń i miłość z tą dziewczyną!-rozkazał ojciec.
-Ale...-nie dał mi dokończyć,
-Nie ma żadnego ale. W tej chwili chce widzieć że z nią zrywasz.
Niechętnie napisałem jej smsa
*Sorry Aga ale między nami koniec, to był zakład i dzięki tobie go wygrałem. Nara.
Wiedziałem co pewnie czuje teraz czytając to ale nie widziałem nic innego do zrobienia. Zrezygnowany poszedłem do pokoju i zacząłem grać na gitarze. Mama weszła do pokoju.
-To dla twojego dobra skarbie.
-Mojego?!?! Ja ci się w życie nie wpieprzam. Nienawidze was za to.
Mama wyszła a ja się popłakałem. Nie wiedziałem że można kogoś aż tak kochać. Nienawidze ich.... Nie mam już po co żyć...
Proszę kolejną część..... Komentować proszę jeśli można.....
Omg kim ona jest?! Ta Dagmara co nie. Szybko dwaj nexta nie mogę się doczekać co wymyślisz - :***
OdpowiedzUsuńNo wiesz ! Ja też mam na imie Dagmara. Weź zrób z niej pozytywną bohaterkę ;P żartuje, no ale wiesz ;3 Tylko nie zrób tak że ona będzie całowała się z Tomem. Ale może z jakimś innym chłopakiem xd Dobra za dużo żelków ;> Czekam na nexta ;)
OdpowiedzUsuń