Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 19 maja 2014

część 7

Pov Aga

Położyłam się koło niego. Objął mnie i pocałował w czoło. Widział że  źle się jeszcze czułam. Wtuliłam się i zasnęłam. Obudziłam się rano ale jego już nie było. Leżałam w piżamie. Ubrałam się szybko i poszłam do szkoły. Przed budynkiem spotkałam Kornele. Cały czas uśmiechała się do mnie.  Podeszłam do niej i weszłyśmy do klasy. Tom już tam siedział z kolegami. Usiadłam na drugim końcu sali i ćwiczyłam głos z Kornelom.  Tom pożerał mnie wzrokiem. Najgorsze było to że nie wiedziałam co się stało że on wyszedł i zaczekał na mnie. Nawet nie zauważyłam kiedy kucał przzede mną.


Tom Pov

Patrzyła mi w oczy.
-Kochanie to z śpiewasz ze mną czy Nelą?-zapytałem
-Z tobą  jeśli chcesz. Możesz mi powiedzieć czemu cię nie było rano?
-Mama kazała mi na noc wrócić przepraszam.
Aga mnie przytuliła. W tej chwili weszła nauczycielka. Pocałowałem ją w policzek i czekaliśmy na piosenkę. Gdy zaczęliśmy śpiewać patrzyłem jej w oczy choć widziałem że ona ma spuszczoną głowę.  


Pov Kornela

Widać w nich zakochaną parę. Po zajęciach śpiewu nauczycielka kazała mi zostać chwile. Do sali weszła dziewczyna. 
-Nelu mogłabyś oprowadzić Dagmarę po szkole.
-Oczywiście a kto to?
-Nowa uczennica. Od jutra będzie w waszej klasie.
Wyszłam z nią i zaczęłam odprowadzać. Gdy doszłam do naszej zakochanej pary zauważyłam dziwne spojrzenie Toma na nową uczennice. Nigdy nie wiedziałam takiego spojrzenia. Podeszłam z nią do nich. Trzymali się za ręce i przytulali. 
-Hej wam to jest Daga.
Wszyscy na mnie dziwnie patrzyli.
-Co ona tutaj robi?+zapytała mnie srogo Aga.
Nie wiedziałam co się dzieje.
-Od jutra będzie w naszej klasie.


Pov Tom

Stałem jak wryty. Nie mogłem nic powiedzieć ani się ruszyć. Coś mnie w środku blokowało. Wkurzony złapałem mocniej Age za rękę i odeszliśmy. Wiedziałem że Aga ją poznała już i też nie miała ochoty jej widzieć. Zerwaliśmy się z ostatniej lekcji i poszliśmy do niej.  Zrobiłem pizze na obiad ale tylko ona jadła. Ja nie dałem rady nic przełknąć. W tej chwili zadzwoniła moja mama. Wyszedłem do kuchni i odebrałem. Wiedziałem że będzie na mnie zła że uciekłem.
-Znowu uciekłeś?!
-Jestem u Agi bo źle się poczuła. 
-Nie kłam, w tej chwili do domu.
Pożegnałem się z Agą i wróciłem do domu.

Pov Aga

Gdy chłopak wyszedł położyłam się i zasnęłam.
\
Pov Tom

Doszedłem do domu. Mama już była nieźle wkurzona. Zaprosiła mnie do salonu i usiedliśmy z nią i z ojcem.
-Masz skończyć przyjaźń i miłość z tą dziewczyną!-rozkazał ojciec.
-Ale...-nie dał mi dokończyć,
-Nie ma żadnego ale. W tej chwili chce widzieć że z nią zrywasz.
Niechętnie napisałem jej smsa

*Sorry Aga ale między nami koniec, to był zakład i dzięki tobie go wygrałem. Nara.

Wiedziałem co pewnie czuje teraz czytając to ale nie widziałem nic innego do zrobienia. Zrezygnowany poszedłem do pokoju i zacząłem grać na gitarze. Mama weszła do pokoju.
-To dla twojego dobra skarbie.
-Mojego?!?! Ja ci się w życie nie wpieprzam. Nienawidze was za to. 
Mama wyszła a ja się popłakałem. Nie wiedziałem że można kogoś aż tak kochać. Nienawidze ich.... Nie mam już po co żyć...




Proszę kolejną część..... Komentować proszę jeśli można.....

2 komentarze:

  1. Omg kim ona jest?! Ta Dagmara co nie. Szybko dwaj nexta nie mogę się doczekać co wymyślisz - :***

    OdpowiedzUsuń
  2. No wiesz ! Ja też mam na imie Dagmara. Weź zrób z niej pozytywną bohaterkę ;P żartuje, no ale wiesz ;3 Tylko nie zrób tak że ona będzie całowała się z Tomem. Ale może z jakimś innym chłopakiem xd Dobra za dużo żelków ;> Czekam na nexta ;)

    OdpowiedzUsuń