Tom Pov
Zbliżała się coraz wolniej jakby nie była pewna czy podejść.
-Kto to bo zapomniałem dzisiaj założyć soczewek?
-Aga. Co żeś narozrabiał?
-Powiedziałem jej co czuje.
-Ooo to masz niezłe kłopoty.
-Ciekawe co ona chce, już powiedziała mi co o mnie sądzi chyba już wystarczy.
-A co ci powiedziała?
-Że jestem bogatym dupkiem.
-To ci dojebała.
-Wiem a najlepsze jest że robiłem to wszystko żeby ona była zazdrosna.
-Oj stary.
Pov Damian
On to ma przesrane. Dość że swojej najlepszej przyjaciółce powiedział o swoich uczuciach to usłyszał coś czego nigdy by się nie spodziewał. Żal mi go. Aga podchodziła bliżej ale z każdym jej krokiem wydawało mi się że chce nas jednak ominąć.
Pov Aga
Podeszłam do nich.
-Co tu robisz?-zapytał od razu Tom.
-Chciałam zagrać w kosza z Damianem bo się umówiłam z nim dzisiaj i myślę że chyba jednak zapomniał.
-A tak mieliśmy się spotkać sorry stary.
Tom jak tylko to usłyszał odszedł od nas nie chcąc nam przeszkadzać. Damian wiedział że się ze mną nie umówił tylko chciałam z nim pogadać. Usiedliśmy na murku koło szkoły. Chwile milczeliśmy.
-Czemu go tak potraktowałaś przecież i ja i Kornela wiemy co czujesz do niego.
-Myślałam że jak mu powiem to oleje mnie, nie spodziewałam się że powie mi że też mnie kocha. Nie wiem jak mam go teraz przepraszać.
-Nie będzie łatwo, uraziłaś go. On myśli że naprawdę masz o nim zdanie bogatego dupka który miał prawie każdą dziewczynę.
-Nie myśle tak o nim ale dowiedziałam się o tych wyścigach co bierze udział co 2 dni w nocy a on wie że ja się z takimi osobami nie zadaje bo mój brat umarł w wypadku przez takie wyścigi.
-Aga ja wiem co się stało z twoim bratem ale Tom na serio świetnie jeździ, zawsze wygrywa.
-On też wygrywał. On wie że tego nie toleruje.
-To co chcesz teraz zrobić?
-Nie wiem poradź mi.
-Kochasz go? Chcesz z nim być?
-Tak i tak.
Chwile milczeli.
-Mam pomysł ale to dopiero jutro wieczorem spełnimy.
-Nie jadę na jego wyścig.
-Wiem. On ma dzisiaj.
-To po co?
Powiedział jej cały plan na ucho.
-Ok możemy tak zrobić.
Pov Damian
Siedzieliśmy z Agą jeszcze chwilę ale ona musiała iść się uczyć. Poszedłem więc do Toma. Dziewczyna nie wiedziała nic że nagrywałem całą naszą rozmowę. Tom siedział przed domem i rzucał patyk swojemu psu. Podszedłem do niego. Nie chciał mnie widzieć ale gdy mu powiedziałem że mam coś dla niego dał mi dokończyć. Weszliśmy do jego domu i pokazałem mu nagranie na komputerze. Bardzo się zdziwił ale nie wiedział jaki mam plan.
Pov Tom
Nie wiem co Damian kombinuje ale wiem że ma nieczyste myśli co do niej bo w końcu nam obu się ona podoba tylko że ja miałem odwagę jej to powiedzieć w przeciwieństwie do niego.
-Masz nic nie robić z nią. Ja z nią jutro pogadam.-odparłem od razu.
Widziałem że trochę się wkurzył ale zapewnił mnie że nie będzie się do niej zbliżał. Zgrałem nagranie z jego telefonu na mój. On wyszedł a ja od razu postanowiłem iść do niej. Otworzyła mi Kornela. Bardzo się zdziwiłem. Wszedłem do środka. Aga siedziała zakatarzona cała bo miała alergie. Usiadłem koło niej i podałem jej leki które zawsze brała żeby jej się poprawiło. Kornela nie chciała nam przeszkadzać więc poszła na zakupy dla Agi bo miała pusto w lodówce.
Ale hit zajeiście wyszło. Kocham cię misia <3 szybko dwaj nexta tylko dłuższego :-) :-) :-) :-)
OdpowiedzUsuńAle akcja *.* Bomba. Czekam na nexta ;)
OdpowiedzUsuń