Łączna liczba wyświetleń
niedziela, 4 maja 2014
część 152
'' Droga Kasiu na początku chciałem cie przeprosić że odszedłem i cię zostawiłem samą. Chce żebyś pamiętała że cię kocham. W kopercie masz obrączkę. Proszę cię żebyś ją schowała abyś o mnie nie zapomniała gdy będę w niebie. Kocham cie...''
Kasia sie popłakała. Nie rozumiała tego listu. Zadzwoniła do Klaudii
.-Hej młoda słucham cię.
- Możemy się spotkać?
-Jasne gdzie?
-Przyjdź do mnie.
Klaudia się rozłączyła. Po 30 minutach przyszła. Poszły do kuchni i zaparzyła dziewczyną herbaty.
-Po co miałam przyjść?
-Możesz mi wytłumaczyć co znaczy ten list?
Klaudia go przeczytała.
-Nie powiedział ci w oczy bo bał się że będziesz z nim ze współczucia.
-Co mu jest?
-Ma dzisiaj przeszczep serca.
Do dziewczyny nie mogło to dotrzeć.
-Jedźmy do niego.
-Pojedziemy do niego jutro jak będzie po operacji.
-Dobrze.
-Jeśli chcesz
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Płakać mi się chce słonko :'( . Mam nadzieje że coś wymuślisz <3
OdpowiedzUsuńKocham cię misia i czekam na nexta :**
Przyznam się szczerze że sama się prawie rozpłakałam pisząc to...
OdpowiedzUsuńJa już płaczę ;c Mam nadzieję że wszystko się ułoży i uda się ten przeszczep serca :) Czekam na nexta ;*
OdpowiedzUsuń