Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 4 maja 2014

część 152



'' Droga Kasiu na początku chciałem cie przeprosić że odszedłem i cię zostawiłem samą.  Chce żebyś pamiętała że cię kocham. W kopercie masz obrączkę. Proszę cię żebyś ją schowała abyś o mnie nie zapomniała gdy będę w niebie. Kocham cie...''



Kasia sie popłakała. Nie rozumiała tego listu. Zadzwoniła do Klaudii
.-Hej młoda słucham cię.
- Możemy się spotkać?
-Jasne gdzie?
-Przyjdź do mnie.
Klaudia się rozłączyła. Po 30 minutach przyszła. Poszły do kuchni i zaparzyła dziewczyną herbaty. 
-Po co miałam przyjść?
-Możesz mi wytłumaczyć co znaczy ten list?
Klaudia go przeczytała.
-Nie powiedział ci w oczy bo bał się że będziesz z nim ze współczucia. 
-Co mu jest?
-Ma dzisiaj przeszczep serca.
Do dziewczyny nie mogło to dotrzeć. 
-Jedźmy do niego. 
-Pojedziemy do niego jutro jak będzie po operacji.
-Dobrze.
-Jeśli chcesz

3 komentarze:

  1. Płakać mi się chce słonko :'( . Mam nadzieje że coś wymuślisz <3
    Kocham cię misia i czekam na nexta :**

    OdpowiedzUsuń
  2. Przyznam się szczerze że sama się prawie rozpłakałam pisząc to...

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja już płaczę ;c Mam nadzieję że wszystko się ułoży i uda się ten przeszczep serca :) Czekam na nexta ;*

    OdpowiedzUsuń