Łączna liczba wyświetleń

środa, 21 maja 2014

część 10

Pov Aga

Leżałam tak przytulona. 
-Idziesz jutro do szkoły?-zapytałam.
-Tak a ty?
-Nie.
-Czemu??? 
-Bo idę do lekarza.
-Po co? Co się dzieje?
-Nic kochanie.. Jak z rodzicami?
-No tato chciał żebyśmy przyszli na kolacje.
Pocałowałam go. 

Pov Tom

Głaskałem ją po rękach. Nagle wybiegła z pokoju. Nie wiedziałem co się stało.. Poszedłem za nią do łazienki ale się zamknęła. 
-Kochanie co się stało?
Nic mi nie odpowiedziała. Martwiłem się. Po chwili usłyszałem otwieranego się zamka. Wszedłem i zobaczyłem że dziewczyna wymiotuje. Kucnąłem przy niej i złapałem ją za rękę. Od razu ją zabrała. Wyszedłem i zrobiłem jej mięty. Leżała już w pokoju.. Wszedłem i podałem jej kubek. Usiadłem koło niej.
-Skarbie powiesz mi co się dzieje?
Nic mi nie odpowiedziała tylko popatrzyła w okno. Zauważyłem u niej łzy. Chciałem ją przytulić ale się odsunęła. 
-Powiedz mi co się dzieje!!!-już nie wytrzymałem.
Zaczęły jej lecieć mocniej łzy.
-Przepraszam ale nie wiem co się dzieje. Płaczesz nie wiem dlaczego.Powiesz mi?
Pokiwała głową zaprzeczając. Nie wytrzymałem. Złapałam ją lekko za głowę i popatrzyłem jej w oczy. Próbowała odwrócić wzrok. Puściłem ją. Ona wstała i wybiegła z domu. Jest zimna pora, wkońcu końcówka listopada. Wybiegłem za nią ale już jej nie było na widoku. Szukałem ją po wszystkich znajomych. Gdy wróciłem była w kuchni i piła herbatę. Gdy dotknąłem jej dłoni była cała zmarznięta. Poszedłem do łazienki się załatwić i zobaczyłem test ciążowy. Strasznie się zdziwiłem bo wiem że nie spaliśmy razem.


Pov Aga 

On poszedł do łazienki. O kurde a tam był test. 


Pov Tom

Wbiegła do łazienki i wyrwała mi ten test.
-Co to jest?!-mówiłem załamany-Zdradzasz mnie?
-Oczywiście że nie.-odpowiedziała
-To co to do cholery jest?! Ze mną nie spałaś!!! Mów prawdę.
-Nic nie zrobiłam!-wykrzyczała i wybiegła z  domu. 

Pov Aga

On jak zwykle nic nie rozumie. Nie zna prawdy.

Pov Tom

Wkurzyłem się i wyszedłem do Damiana. Niestety miał gości. Była tam Nela. Powiedziałem im wszystko. Kornela słuchała i nic się nie odzywała chociaż po jej minie było widać że coś wie.
-Nelka jeśli ty coś wiesz to powiedz bo ja od zmysłów odchodzę bo nie wiem co jest.
-Słuchaj wiem co przeżywasz teraz ale to moja przyjaciółka. Nawet jeślibym coś wiedziała to bym nie mogła powiedzieć.
-Ona ma kogoś innego? Tylko to powiedz.
-Nie.
-Spała z kimś?
Zamilkła czyli tak.
-Nie mogę w to uwierzyć. Spała z kimś a mi gadała że nie jest gotowa?!
Kornela się wkurzyła i wyszła z domu. Damian nie mógł się do niej dodzwonić później. Wróciłem do naszego domu. Stała koło okna i płakała. Podszedłem do niej i ją przytuliłem.
-Przepraszam za moje zachowanie.-wyszeptałem
Odwróciła się w moją stronę i przytuliła się mocno do mnie.
-Jesteś w ciąży? Te mdłości.
-Nie-usłyszałem cichy głos.
-Powiesz mi skąd ten test zrobiłaś? Po co? 
-Nie mogę powiedzieć. 
-Ale czego?
-Daj mi czas, na pewno ci powiem.
-Dobrze tylko bym wolał wiedzieć.
Pocałowała mnie. Przytuliłem ją mocno. 
-Możesz tylko jedną rzecz mi powiedzieć?
-Ok.
-Spałaś już kimś? Jak tak to kiedy?
-2 dni temu...
Zamurowało mnie.
-To nie jest tak jak myślisz. Kocham tylko ciebie.



To macie kolejną część...... Komentujcie...

1 komentarz: