Pov TomRano obudziliśmy się przytuleni do siebie. Spałem na niej.. Pocałowałem ją w szyje i się obudziła. Położyłem się koło niej i ją przytuliłem.
-Co dzisiaj robimy?
-Idziemy na urodziny mojego ojca.-uśmiechnęła się.
Pov Aga
Leżałam tak z nim chwile. Później wzięłam ciuchy i poszłam do łazienki. Wykąpałam się i wycierałam gdy wszedł Tom i mnie przytulił od tyłu.
-Będziesz mokry kochanie-powiedziałam uśmiechając się
-To co. Kusisz mnie kochanie.
Powiedział z żartem. ale zauważył że przypomniał mi się ten gwałt i posmutniałam.
-Mam tylko jedną prośbę do ciebie.-wydukałam
-Słucham?
-Nie mów nic rodzicom co tu się działo.
-Dlaczego?
-Bo ostatnio chcieli żebym wróciła z nimi do Barcelony.
-Nie rób mi tego!-powiedział szybko.
Pocałowałam go i wywaliłam z łazienki. Ubrałam się i pomalowałam. Wyszłam w nowej sukience. Chłopak od razu podszedł do mnie. On był już gotowy do wyjścia. Poszliśmy na urodziny na jakąś sale bo tato ją wynajął. Było dużo osób. To nie były tylko urodziny ale była także impreza z pracy. Daliśmy tacie prezent i poszliśmy coś zjeść.
Pov Tom
Gdy oddaliłem się kawałek żeby się napić zauważyłem Age jak rozmawia z jakimś młodym prawnikiem. Było widać że dobrze się znali. Podszedłem.
-Hej kochanie poznaj Krystiana mojego kuzyna.
Wyciągnąłem rękę w jego stronę. Uspokoiłem się że to kuzyn a nie jakiś kolega czy były. Impreza trwała krótko. Agi ojciec na samym końcu wyciągnął mnie na pole żeby pogadać ze mną. Wyszliśmy przed budynek.
-Dlaczego moja córka ma rozprawę w sądzie o gwałt?
-Skąd pan wie?
-Ja i Angelika musimy wstawić się także dlatego tu przyjechaliśmy. Co się stało tutaj.
-Zgwałcili ją, ale ja nic nie wiedziałem..-próbowałem się tłumaczyć.
-Spokojnie tylko chciałem się od ciebie dowiedzieć bo nie chciałem martwić córki że wiem.
-Myślałem że pan mnie nie lubi..
-Ależ dlaczego? Jesteś super chłopakiem i wiem że moja córka jest szczęśliwa.
-Dziękuje bardzo.
Cieszyłem się że jednak mnie polubili.
Pov Dawid
Cieszę sie że moja córka poznała kogoś takiego. Wróciłem z nim na salę. Aga od razu mi go zabrała. Poszedłem więc do żony.
-I co kochanie?-zapytała mnie.
-Wszystko dobrze już.
Uśmiechnęła się się do mnie i poszliśmy coś zjeść. Do hotelu wróciliśmy około 23:50.
Pov Aga
Do domu wróciliśmy późno bardzo zmęczeni. Poszliśmy od razu spać. Rano obudziła nas Tamara. Ubraliśmy się i poszliśmy oboje do szkoły. Nudziłam się bo nie było mnie tyle czasu w szkole i nie dostałam żadnej piosenki do nauki. Rozmawiałam z Kornelom bo ona także nic nie miała. Wszystko jej opowiadałam. Bardzo się ucieszyła że wróciłam. Korytarzem szłam na lekcje z tańca. Nagle na kogoś wpadłam. Zauważyłam wysokiego, ciemnookiego bruneta. Był strasznie podobny do ojca Toma. Przestraszyłam się że wyszedł i uciekłam do domu. Na szczęście nikogo nie było. Zamknęłam się w łazience. Wzięłam kilka tabletek i popiłam alkoholem. Powoli zamykały mi się oczy i upadałam na ziemię.
Proszę kolejną część....
Co ? Ona chce po pełnić samobójstwo ?! Już myślałam że wszystko jest ok, a tu nagle bam i chce sie zabić. Czekam na nexta ;3
OdpowiedzUsuńNono teraz to pojęć hałas wiesz?! Naprawdę zabić?! To ja cię zabije jak coś jej się stanie. Hahahahahaha dwaj nexta
OdpowiedzUsuń