Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 12 maja 2014

część 159

Ona się tylko uśmiechnęła.
-Może zrobić ci kąpiel?-mówi chlopak.
-Tak dziękuję.
Arek wyszedł a Kasia leżała.  Gdy on prsyszedł ona już spała. Położył się koło niej i także zasnął.  Kasia wstała o 9. Chłopak już czekał ze śniadaniem w kuchni. Ubrała się i zeszła. 
-O wstało juz moje kochanie. 
Dziewczyna uśmiechnęła sie i przytuliła sie do niego. 
-Gdzie mały?
-Na wsi z mamą.
Pocałowała go.  Zaczął ją całować po szyi. Wziął ją na ręce i zaniósł do pokoju
.-A co ze śniadaniem?
-Później ci je przyniosę. 
Szybko się rozebrali nie przestają się całować. Tak minęło im 3 godziny. Leżeli koło siebie. Całował ją po szyi cały czas. 
-Głodna jestem gdzie te naleśniki?
-Już ci królowo przynosze.
Pocałował ją w czoło i zszedł na dół. Ona zeszła po cichu za nim i przytuliła go od tyłu. 














Taka krótka bo z tel... KOMENTUJCIE..

2 komentarze: