Łączna liczba wyświetleń

sobota, 3 maja 2014

część 150

-Mówisz mi wszystko?
-Tak ale o co chodzi?
-O nic.
Kasia wstała i ubrała kurtkę. Wybiegła z domu. Szła przez park.  Podszedł do niej Wojtek.
-Co ty tu robisz?-mówi Kasia.
-A chciałem odwiedzić ciebie ale w domu nie ma cię.
-Po prostu nie wytrzymuje tam.To jest kolejna częśćć
-Co się dzieje.
Usiedli na ławce i zaczęła opowiadać o usłyszanej rozmowie.
-Powiedział ci o co chodzi.
-Niestety nie.
-Dobrze że przyjechałem.
-Bardzo. Na ile przyjechałeś?
-Tylko na 2 dni.
-To chodź do domu.
-Jesteś pewna?
-Tak. 
Wstali i ruszyli w stronę domu. 
-A właśnie to prawda że jesteś żonata?
-Tak i w ciąży. 
-Co?
Kasia milczała. Doszli do domu. Weszli. W domu był Arek i jego ojciec. Kasia pokazała ciłopakowi pokój i poszła do kuchni. Arek przytulił ją od tyłu.
-Kochanie mam być zazdrosny o Wojtka?
-Nie a ja o kogoś?
-Oczywiście że nie.
Kasia odwróciła się w jego stronę. On ją objął w tali. 
-Czego mi się boisz powiedzieć?
-Skąd... Słyszałaś???
-Tak. O co chodzi?
-Nie chce o tym rozmawiać.
-Ale ja chce. 
-Proszę cię kochanie nie teraz.
-No ok ale rozmowa cię nie ominie.
Arek wyszedł. Kasia poszła do lekarza na badania. Zobaczyła tam wychodzącego Arka. Bardzo się zdziwiła. Podeszła do niego. 
-Co ty tutaj robisz??







5 komentarzy:

  1. Oł coś czuje że będzie źle hahahha. Nie no boski rozdział czekam na nexta misia <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie będzie aż tak źle... :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Rozdział bomba tylko przypomnij mi kto to jest Wojtek ;) Czekam na następny rozdział ;3

    OdpowiedzUsuń
  4. Wojtek to jej przyjaciel z dawnego miejsca zamieszkania

    OdpowiedzUsuń