Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 4 maja 2014

część 151

-Ja tu przyszłam do lekarza a ty?
-Nie twoja sprawa.
Spojrzała mu w oczy. 
-Skarbie co się dzieje?
-Nie interesuj sie. 
Wyminął ją i poszedł do domu. Kasia poszła na badania i wróciła do domu. Arek kończył się pakować. Weszła do pokoju.
-Co ty robisz. 
-Nie mogę z tobą być. 
-Co tyt gadasz do cholery?
-Wiem co ci obiecałem ale nie dotrzymam obietnicy. Ojca też już nie będzie.
-A co z dzieckiem?
-Urodź je. 
Podszedł do niej i ją przytulił. 
-Uwierz mi chciałbym z tobą zostać ale nie mogę.-wyszeptał jej do ucha.
Wyszedł. Dziewczyna nie mogła się pozbierać...
Tak mijały kolejne 4 miesiące.  Zadzwonił do niej tel. 
-Słucham?
-Musisz przyjść do parku.
-Ale kto mówi.
-Klaudia, siostra Arka. Przyjdziesz za 10min?
-No ok.
Ubrała się i wyszła. Spotkała się z nią. 
-Jak się czujesz w ostatnim miesiącu ciąży?
-Za tydzień mam termin porodu. A po chciałaś się ze mną spotkać?
-Arek...
-Co on?
-Kazał mi to dać tobie
.Podała jej list. Pogadały jeszcze chwilę i Kasia poszła do domu. Usiadła na łóżku u siebie w pokoju. Włączyła ich ulubioną piosenke. Patrzyła sie na list. Postanowiła go otworzyć.








6 komentarzy:

  1. O.M.G co się porobiło?!?!?! :3 nie no oczywiście musiał mieć jakąś na boku co nie? ciekawa jestem co napisał w tym liście..<3
    DAWAJ SZYBKO NEXTA PIĘKNA :*******

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie... Tylko ją kochał... Zobaczycie co się stanie

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeju ale się porobiło. Jestem ciekawa co się stanie. Pisz szybko nexta:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Może jest chory ? Szybko pisz następną bo nie przeżyję ;c Ale się porobiło, masakra. A tak z ciekawości co się urodzi chłopiec czy dziewczynka ;D ? Weny życzę ;3

    OdpowiedzUsuń